TR

Türkiye’nin 1 numaralı festivali ve Chill-Out Festival, İstanbul’daki 14. buluşması için katılımcılarını 15-16 Haziran’da %100 Music sunumuyla Garden Fiesta’da yaratılacak ayrıcalıklı atmosferine davet ediyor.

Kendi yarattığı festival standartlarını her yıl daha ileri taşımayı ve birçok yerli ve yabancı örneğe ilham olmayı sürdüren, Lounge FM’in gelecek zamanlara ışık tutan rafine müzik seçkisini, doğanın özneleştiği eşsiz bir atmosferde nitelikli etkinlik içeriği ile hayata geçiren Chill-Out Festival Istanbul için yerinizi hemen ayırtın…

Avantajlı biletler Biletix’te: bit.ly/cofi2019tickets

 Chill-Out Festival, İstanbul buluşmasının yanısıra bu yıl da 19-20 Temmuz’da Bodrum’da.EN

Turkey’s number 1 festival Chill-Out Festival is inviting its guests to the exclusive atmosphere that will be created in Garden Fiesta for the 14th time in Istanbul in June 15-16, presented by %100 Music.

Early bird tickets are now available on Biletix for those who want to enjoy a festival that is continuously raising the standards it has created itself while inspiring many local and foreign examples with Lounge FM’s refined music selection that sheds light on the future, unequaled event content, service quality and venue choices known for their subjectivation of the nature.

Hurry up to attain your place at advantageous prices now: bit.ly/cofi2019tickets

2019 will also see Chill-Out Festival visiting Bodrum on July 19-20.


%100 Music presents Chill-Out Festival Istanbul 2019
Official Aftermovie

Facebook
Instagram
Youtube
Soundcloud
Spotify