TR

Yeni mekanında, heyecan verici yeni bir kurguyla gerçekleştirilecek olan Chill-Out Festival Istanbul 2018, muhteşem geçen Bodrum ve Çeşme festivallerinin ardından sezonu kapatmak için 15-16 Eylül’de Garden Fiesta’da!

İlk kez Cumartesi gününden Pazar gecesine kesintisiz uzanacak festivalde, rafine müziğin peşindeki katılımcılara bir kez daha dünyanın dört bir yanından yeteneklerini paylaşmaya gelmiş tutkulu müzisyenler, eşsiz bir atmosfer, lezzetli yeme içme alternatifleri ve yüksek hizmet kalitesi ile Lounge FM’in muhteşem dünyasında yılın en mutlu hafta sonu yaşatılacak…

— Müziğin iki gün aralıksız devam edeceği festivalde tek bilet, alana girilmek istenilen saatten etkinlik sonuna kadar katılım hakkı sağlayacaktır.

— Chill-Out Festival ‘the missing part’ etkinliğine Heybeliada veya Kemer Country Club için bilet almış ve biletini iade etmemiş olan katılımcılarımız, ellerindeki bu biletlerle Chill- Out Festival Istanbul 2018’e giriş sağlayabilecektir.EN

At its new location with an exciting new construct, Chill-Out Festival Istanbul 2018 will be at Garden Fiesta on September 15-16, to see off the season after two amazing episodes in Bodrum and Çeşme.

Festival will go on uninterrupted from Saturday to midnight Sunday for the first time and will provide refined music chasers with the happiest weekend of the year inside the wonderful world of Lounge FM with passionate artists from all around the globe to share their talents, a unique atmosphere, delicious f&b alternatives and high standard of service.

— Music will go on uninterrupted for two days and one ticket will provide entry until the end of the festival from the time of entry.

— All those that still hold their “the missing part” tickets will be entitled to entry for Chill-Out Festival Istanbul 2018.

 


Facebook
Instagram
Youtube
Soundcloud
Spotify