TR

Lounge FM’in muhteşem dünyasını, yolunun geçtiği her şehrin özgün karakterinden izler ile gerçek hayata taşıyan Chill-Out Festival; Çeşme’deki 8. yılı için 11 Ağustos’ta Fun Beach’te!

Türkiye’de Chill-Out Festival ile özdeşleşen bir tarzın geniş perspektifte isimlerini bir gün ve gece boyunca aynı sahnede bir araya getirirken Ege’nin muhteşem doğası, benzersiz bir atmosfer ve rakipsiz hizmet anlayışı ile renklenecek olan Chill-Out Festival Çeşme 2018 için yerinizi şimdiden ayırın…

Her yıl 3 ayrı şehre uzanan ve yolculuğuna bu yıl ilk kez İstanbul içinde ikinci bir durak daha ekleyen Chill-Out Festival; 11 Ağustos Çeşme buluşmasının yanı sıra 20-21 Temmuz’da Bodrum’da, 15-16 Eylül’de İstanbul’da.EN

Inspired by the local characteristics of each and every city it visits, Chill-Out Festival brings the wonderful world of Lounge FM to life yet again for the 8th year in Çeşme on August 11th at Fun Beach.

Combining a wide range of artists, meticulously selected by Chill-Out Festival, with refined music lovers while offering the amazing Aegean nature as a backdrop; Chill-Out Festival Cesme invites you to make your arrangements now for this unique and unparalleled experience.

Taking place in 3 different cities every year, 2018 will also see Chill-Out Festival visiting Bodrum on July 20-21 and Istanbul on September 15-16.


OFFICIAL AFTERMOVIE

Facebook
Instagram
Youtube
Soundcloud
Spotify